Aicina uz lekcijām jaunatklātajā tēju veikaliņā Rīgā – «Pļavas aptieka»

No 26.11 – 30.11.18  norisināsies «Dr.Tereško tējas» jaunā tēju veikaliņa – drogērijas «Pļavas aptieka» – atklāšanas nedēļa! Gaidīsim Jūs ciemos Dzirnavu ielā 57A, Rīgā (ieeja no Baznīcas ielas 6).

Ikviens tiek aicināts apmeklēt «Pļavas aptieku», lai atklāšanas nedēļas ietvaros noklausītos kādu no speciāli sagatavotajām bezmaksas lekcijām par veselību veicinošo tēju iedarbību, pagatavošanas tehniku un pozitīvo iedarbību uz cilvēka ķermeni. Vienlaikus «Pļavas aptiekas» atklāšanas nedēļas ietvaros būs iespējams iegādāties «Dr.Tereško tējas» produkciju ar atlaidi, kā arī izveidot katram individuāli piemērotu tēju maisījumu.

Iestājoties vēsajam ziemas periodam, kad visapkārt dzirdama šķaudīšana un klepošana, ikvienam vajadzētu padomāt par imunitātes stiprināšanu, lai pretotos vīrusiem un uzlabotu pašsajūtu ikdienā. Jau izsenis tas tiek darīts ar tējas palīdzību. Tiek uzskatīts, ka uz cilvēka ķermeni bioķīmiskā līmenī visefektīvāk iedarbojas tie augi un dārzeņi, kas aug un ir izplatīti vietā, kur viņš dzīvo, proti, ne vienmēr ir nepieciešams meklēt ārstniecības augus, kas auguši tālās, eksotiskās zemēs. Tā vietā ir vērts no jauna atklāt Latvijas dabas veltēm piemītošo spēku.

Ārsta fitoterapeita Artūra Tereško pēc augu farmakoloģijas un austrumu medicīnas pamatprincipiem sagatavotie augu maisījumi un uztura bagātinātāji jau ilgstoši pierādījuši savu veselību veicinošo iedarbību un guvuši atzinību gan pacientu, gan kolēģu vidū.

Drogērijā «Pļavas aptieka» atklāšanas nedēļā notiks dažādu speciālistu lekcijas, varēs iegūt zināšanas un padomus par Latvijā augošo ārstniecības augu pielietojumu cilvēka ikdienas dzīvē, veselības atgūšanā un uzturēšanā, skaistumkopšanā. Lekcijas būs iespējams klausīties bez maksas klātienē, kā arī tiešsaistē vērot interneta vietnē Facebook – Dr.Tereško tējas.

Šī ir vienīgā drogērija Rīgā, kuras sortimentā ir vairāk kā simts ārstniecības augi, no kuriem var izveidot maisījumu, kas paredzēts katram individuāli, ņemot vērā konkrētos cilvēka veselības traucējumus.

«Esmu ļoti gandarīts un priecīgs, ka meita Ilze ar vīru Māri nonākuši pie idejas par augu drogu aptiekas atvēršanu, jo tāds nepiepildīts sapnis vienmēr ir bijis arī man. Ilze Ģērmane ir ārste un kopš bērnības, vācot augus, tos žāvējot, gatavojot, ir līdz smalkākajām niansēm iepazinusi tēju gatavošanas mākslu, tāpēc esmu drošs par meitas un znota vadītā veikala sekmīgu darbošanos,» norāda ārsts fitoterapeits Artūrs Tereško. «Šis ir ģimenes uzņēmums un tā ķēdes jaunais posms ir «Pļavas aptieka».

Vecāki mani bērnībā ņēma līdzi gan pļavā vākt augus, gan uz ārsta kabinetu un jau tad sapratu, ka augi palīdz cilvēkiem atgūt veselību. Rezultātā viss saslēdzās loģiskā ķēdē – tēta dziļās zināšanas par augu un cilvēku sadarbību, mana vēlēšanās nest tās tālāk un mana vīra Māra iniciatīva un darbošanās kā galvenajam pasākuma dzinējpēkam. Rezultātā ir radīta vieta, kur pašā Rīgas centrā var kaut nedaudz savienoties ar dabu un tapt veselākam,” pauž drogērijas «Pļavas aptieka» izveidotāja Ilze Ģērmane.

 

Atklāšanas nedēļas lekciju  programma:

Pirmdien, 26.11. No plkst.12:00-13:00 ārsta fitoterapeita ARTŪRA TEREŠKO  lekcija “Ārstniecības augu pielietojums pēc piecu elementu sistēmas.” No plkst. 18:00-19:00 farmaceite ANITA LIBERTE stāstīs par augu ķīmiskajām īpašībām lekcijā “Ārstniecības augu farmakoloģija”.

Otrdien, 27.11. No plkst.18:00 līdz 19:00 EVITA SUNDAR, ājurvedas masiere un aromterapeite. Praktiska nodarbība un paraugdemonstrējums «Ārstniecības augu pielietojums skaistumkopšanā».

Trešdien, 28.11. No plkst.18:00 līdz 19:00 GUNA VILKA, ājurvēdas ārste, masiere un aromterapeite. Lekcija «Latvijas savvaļas augi ajūrvēdas medicīnā».

Ceturtdien 29.11. No plkst.18:00 līdz 19:00 ANDRIS PURVIŅŠ, «Apsara» tējas meistars. Lekcija «Ķīnas un Japānas tējas, pagatavošanas tehnika, izcelsmes vēsture. Latvijas augi un to garšas iekļaušana galda kultūrā».

Piektdien, 30.11. Visas dienas garumā ārsts fitoterapeits ARTŪRS TEREŠKO būs satiekams drogērijā «Pļavas aptieka» un atbildēs uz interesentu jautājumiem. No plkst.18:00 līdz 19:00 viņa lekcija «Ārstniecības augi cilvēka dzīvē».

Visas lekcijas bez ieejas maksas.

Uz tikšanos!

Tējas

Veselības tēja “AKNĀM”

Satur augus, kam ir aknu darbību veicinošas, iekaisumu mazinošas, kā arī aknu šūnas atjaunojošas īpašības. Aknas cilvēka organismā ir vislielākais […]
Apskatīties

Veselības tēja “ŽULTSAKMEŅU ŠĶĪDINĀŠANAI”

Satur augus, kuriem ir žultsakmeņus šķīdinošas, žults veidošanos un izdalīšanos veicinošas, iekaisumu mazinošas īpašības. Žultsakmeņi veidojas tikai tad, kad ir […]
Apskatīties

“PIRTS” veselības tēja

Satur augus ar sviedrējošām, organismu attīrošām un spēcinošām īpašībām. Pirts kopš seniem laikiem ir bijusi veselības un labas pašsajūtas darbnīca. […]
Apskatīties

Veselības tēja “ĀDAI”

Satur augus, kuriem ir alerģiju mazinošas, pretiekaisuma un vielu maiņu uzlabojošas īpašības. Nav ieteicams lietot, ja ir alerģija uz ziedputekšņiem. […]
Apskatīties

Veselības tēja “KLIMAKTĒRISKĀ SINDROMA MAZINĀŠANAI”

Satur augus, kuriem ir hormonu vielu maiņu regulējošas, asinsspiedienu un svīšanu mazinošas īpašības. Klimaktēriskais sindroms ir organisma pielāgošanās process tādam […]
Apskatīties

Veselības tēja “ASINSVADIEM”

Cilvēka veselību ļoti lielā mērā iespaido vēnu stāvoklis. Vēnu paplašināšanos, sastrēgumu un iekaisumu izraisa daudzi iekšēji un ārēji apstākļi. Slimībai […]
Apskatīties