Veselības tēja “ASINSVADIEM”

Satur augus, kam ir asinsvadu iekaisumu mazinošas, vēnu sieniņas tonizējošas un holesterīna līmeni mazinošas īpašības.

Cilvēka veselību ļoti lielā mērā iespaido asinsvadu stāvoklis.Runājot līdzībās, cilvēks piedzimstot ir kā zaļoksnējs koks pavasarī, kam ir daudz sīku zariņu un daudz lapiņu; bet ar gadiem sīkie zari aplūzt, lapu kļūst arvien mazāk, koks zaudē spēku un nolūzt. Tā arī cilvēkam, kur kāds asinsvada zariņš aiziet ciet, tur šūniņa (lapiņa) nedabū barību un atmirst, bet tās vietā ieperinās slimība, jo dabā visas tukšās vietas tiek aizpildītas. Tādu stāvokli nedrīkst pieļaut; par asinsvadiem ir jārūpējas visu mūžu.

Veselības tēja ASINSVADIEM sastāv no vienādās daļās ņemtu lazdas mizu un lazdas lapu maisījuma.
Lazdas miza un lapas satur ļoti daudz bioflavonoīdu, ēteriskās eļļas, 10 % tannīnu, sveķus, mikro un makroelementus. Šo vielu iespaidā paplašinās tieši vissīkākie asinsvadi, kas apgādā ar barības vielām vistālāk un visdziļāk novietotās šūniņas, bet tad, kad organismā neviena vienība necieš badu, tad visas sistēmas ir spēcīgas un spēj atvairīt jebkuru slimību. Lazdas mizas un lapu novārījums tonizē vēnas, novērš kapilāru plīšanu, darbojas pret jebkuru iekaisumu, pareizāk sakot, nodrošina tādu stāvokli, lai organisma spēki ar visiem iekaisumiem tiek galā paši. Īpaši labi rezultāti ir novēroti priekšdziedzera iekaisuma un tā labdabīgas palielināšanās (prostatas adenomas) gadījumā. Kā blakus efekts, lietojot šo tēju, rodas pastiprināta nieru darbība, taču arī tas ir labi, jo mazinās rīta tūskas un pazeminās paaugstinātais asinsspiediens, ja tāds ir bijis.

Lietojot Veselības tēju ASINSVADIEM,cilvēks kļūst mundrāks, aktīvāks, jaudīgāks, vārdu sakot, it kā jaunāks.

Bulgāru fitoterapeiti eksperimentālos un klīniskos pētījumos ir pierādījuši, ka, lietojot lazdas mizas un lapu novārījumu, samazinās holesterīna līmenis un ar to saistītā aterosklerozes veidošanās, tātad mazinās iespēja piedzīvot infarktu, insultu vai atmiņas zudumu.
Kopumā ņemot,šī tēja palīdz saglabāt cilvēka resursus un justies jaunam.

55 g

Sastāvs: Meža lazdas lapas Meža lazdas miza


Līdzīgie piedāvājumi